KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338106
nr 1533 8106
Ingemar Tingström
(1922-2010), Sverige
Oljemålning, Öregrundsberget. Signerad, daterad -68. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Ingemar Tingström, svensk bildkonstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:05:39
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Ingemar Tingström
Läs mer om Ingemar Tingström